+7 (918) 438-99-99
+7 (918) 438-11-11

Плед Tango FINLAND евро

Плед Tango FINLAND евро
Описание
Размер: Евро Плед: 200x230 Материал: Микрофибра Состав: 100% полиэстер
Характеристики
Бренд
Tango
Размер
Евро
Материал
микрофайбер
Состав
100%полиэстер
Новинки!
Новинки!
Covid 19
Covid 19